Služby, servis, náhradní díly SK

  • V rámci řešení jednotlivých obchodních případů nabízíme možnost osobní návštěvy našich pracovníků, ale i možnost návštěvy kolegů ze zastupovaných firem u vás ve vaší výrobě.
  • Nabízíme možnost předvedení činnosti navržených zařízení jak u nás ve firmě, tak přímo ve vaší výrobě, abyste si zařízení vyzkoušeli a otestovali ještě před zakoupením.
  • Pro náročné projekty existuje možnost zaslání vzorků materiálů k našim obchodním partnerům, kteří provedou testy přímo ve svých laboratořích.

  • Našim zákazníkům se věnujeme průběžně i po dokončení instalace jednotlivých zařízení. Dle svých potřeb se mohou spolehnout na možnost objednání originálních náhradních dílů, kvalitního záručního i pozáručního servisu. Většinu náhradních dílů máme přímo zde v naší firmě k dispozici okamžitě.

Zavolejte nám nebo pošlete e-mail a popište svůj problém, vyřešíme po telefonu nebo k vám zašleme technika.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci

Školení

Nabízíme školení zaměřené na 2 klíčová témata: problematiku statické elektřiny a úpravy povrchů. Naše školení jsou zaměřena na poskytnutí znalostí a praktických dovedností v těchto oblastech.

Školení o statické elektřině je navrženo tak, aby vám pomohlo porozumět a efektivně vyřešit výzvy spojené se statickou elektřinou ve vašem pracovním prostředí. Během školení se dozvíte základní principy statické elektřiny, potenciální problémy a rizika s ní spojené, a také praktická opatření pro snížení statického náboje a pro ochranu citlivých zařízení a materiálů.

Školení zaměřené na úpravy povrchů zahrnuje pojmy jako jsou koronování, plazmové úpravy a fluorace. Představíme vám různé techniky a procesy úprav povrchů, jejich výhody a využití v průmyslu. Naše školení vám poskytne ucelený přehled o metodách, zařízeních a materiálech používaných při těchto úpravách, a také o praktických aplikacích a dopadech na výsledný povrch.

Naše školení jsou vedena zkušenými odborníky s rozsáhlými znalostmi v daných oblastech. Naším cílem je vytvořit interaktivní prostředí, které podporuje aktivní účast účastníků a umožňuje vám získat praktické zkušenosti prostřednictvím demonstrací a cvičení.

Pokud máte zájem o některé ze školení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme podrobnější informace o obsahu, délce a dostupných termínech.