Vzduchové ejektory a čerpadla
 

Zesilovače proudu vzduchu Transvector

Kruhové Round Transvector jsou ideální pro dopravu materiálů, které se mohou pohybovat v proudu vzduchu a také pro odsávání kouře a dýmu nebo různých nečistot.

Provedení:  

Kruhové Round Transvector

Round Transvector
Kruhové Transvectory jsou ideální pro dopravu materiálů, které se mohou pohybovat v proudu vzduchu a také pro odsávání kouře a dýmu nebo různých nečistot.
 
Protože tyto výrobky vytváří velký proud vzduchu použitím pouze malého množství stlačeného vzduchu, jejich činnost je velmi ekonomická (zesílení proudu vzduchu až 20 : 1 při použití potrubí a 60 : 1 bez potrubí).
 

Round Transvector - specifikace

Vzduchová čerpadla

Vzduchová čerpadla
Pracují se stlačeným vzduchem a jsou určeny pro čerpání (sání i výtlak) různých kapalin (chladiva i s třískami, znečistěná voda, hydraulický olej, rozlité nečistoty, atd.).
 

Vysávací/Vyfukovací pistole

Průmyslová čistící pistole
Průmyslová čistící pistole využívá stlačený vzduch (2,8 - 6,9 bar) pro vysávání nebo vyfukování velkého množství vzduchu. Zařízení umožňuje rychle a účinně vysávat a dopravovat kovové třísky, prach, sklo, odstřižky látek, drobný materiál, plasty, piliny, zbytky dřeva, gumy i kapaliny.  
 
 
Býšť 34
533 22 (okres Pardubice)
Czech Republic
 Tel./Fax: +420 466 989 560
Mobil: +420 603 471 086
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.